DOLAR: 5.37 TL
EURO: 6.11 TL

İMO BAŞKAN ADAYI KEMAL CÜNEYT ERDEM’DEN “BURSA16” PROJESİ

10 ay önce
689 kez görüntülendi

İMO BAŞKAN ADAYI KEMAL CÜNEYT ERDEM’DEN “BURSA16” PROJESİ

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi’nde 18 Şubat’ta yapılacak Olağan Genel Kurul’da Çağdaş Grubun Başkan Adayı Kemal Cüneyt Erdem, Almira Otel’de düzenlenen basın toplantısında ‘Bursa16’ başlığıyla İMO seçimlerine yönelik projelerini açıkladı.

İMO BAŞKAN ADAYI KEMAL CÜNEYT ERDEM’DEN ONALTI ANLAMLI PROJE

Bursa İMO Şubesi seçim çalışmalarında hız kesmeyen Başkan Adayı Kemal Cüneyt Erdem, Almira Otel’de düzenlenen kahvaltıda kamuoyuna projelerini sundu. Erdem, ‘Bursa16’ başlığıyla sunumu yapılan projede, İMO üyelerinin ve kentin sorunlarına dair çözümlerden oluşan 16 seçim vaadini anlattı.

‘’18 ŞUBAT’TA YAPILACAK OLAN İMO SEÇİMİ DÖNÜM NOKTASIDIR’’

İMO Bursa Şubesi Başkan Adayı Kemal Cüneyt Erdem, basın toplantısında kentin ve meslektaşlarının güncel sorunlarını her zaman dile getiren bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini vurgularken ilk kez açıkladıkları projeleri de tek tek anlattı. Seçildikleri takdirde projeleri gerçekleştirme sözü veren Erdem, ‘’18 Şubat’ta yapılacak seçimler özellikle meslektaşlarımızın sorunlarını çözmek ve kentin sorunlarında dikkate alınan bir meslek odası olabilmek için dönüm noktasıdır. Meslek odamızın, meslektaşlarımızın ve kentimizin sorunları ile ilgili açıkladığımız projeleri gerçekleştirmek için mücadele edeceğiz. Gerek kamu kurumları gerekse belediyelerimizle kentimizin yararına olan her konuda proje ve görüşlerimizi sunacak çözümün parçası olacağız.’ dedi.

‘’MALİ MESULİYET SİGORTASI İLE MESLEĞİMİZİ GÜVENCE ALTINA ALACAĞIZ’’

Sorunları çözme noktasında iddiasını ortaya koyan Erdem ‘’ ‘Bursa16’ başlığıyla açıkladığımız bu projeler, mesleğinin sorunlarını bilen, kentin sorunlarında sessiz kalmayacak ve çözüm yolu gösterecek bir meslek odası yönetiminin işaretleridir. Mali mesuliyet sigortası ile mesleğimizi güvence altına alacağız ve meslektaşlarımızın yaşadığı sorunlara hukuki destek vereceğiz. Proje aşamasında, şantiyede ve yapı denetim alanlarında yaşanan sorunları çözmek için ‘Bursa16’da önerdiğimiz projelerimizi gerçekleştireceğiz.’ diyerek 18 Şubat’ta yapılacak seçimlerde meslektaşlarının desteğini istedi.

ORTAK AKIL İLE YÖNETİLEN BİR MESLEK ODASI

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Erdem ‘Ortak aklı egemen kılmak için başkanlar konseyi, mühendisler meclisi oluşturacağız. Kentimizin sorunları ile ilgili meslek odaları, STK, üniversiteler ve yerel yönetimlerle birlikte platformlar kuracağız. Bursa’nın trafik ve ulaşım gibi problemlerinin giderilmesinde öncü olmak için çaba göstereceğiz. Şehrimizde yaşanan sorunların mesleğimizi ilgilendiren tüm konularında çözümün parçası olacağız. Yalova ve Kütahya temsilciliklerimizin şubeye dönüştürülmesi için çalışmalar yapacağız.’’ şeklinde sözlerini tamamladı.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık